Çilek genç odası 2011-2012 yeni modelleri

Çilek mobilya 2011 – 2012 yılı yeni model genç odası takımları ile gençlerin hayal ettikleri odaları evlerine getiriyor. Farklı cıvıl cıvıl renklerde, şık ve modern yeni tasarımları ile gençlerin odaları bu sene daha modern ve yeni trendlere uygun olacak.

Modellerinde hem erkeklere hemde kızlara özgün tasarımlar ve fonksiyonel modüler ürünlere yer vermiş. 2011-2012 modellerinde gençlerin dinlenme, çalışma, boş zamanlarını değerlendirmek için tüm alanları düşünülmüş. 6 farklı model ve değişik renk seçenekleri ile çilek genç odası 2011-2013 yeni model resimlerini sizin için toparladık.

cilek genc odasi 2011 2012 yeni modelleri 9a828799ea17d312419eb8aba2c22e07 Çilek genç odası 2011 2012 yeni modelleri

Kaptan genç odası

cilek genc odasi 2011 2012 yeni modelleri a35c6801955cbb2c2f09f97fa8c91c2e Çilek genç odası 2011 2012 yeni modelleri

Royal Çilek genç odası

Çilek mobilya genç odası takımları

cilek mobilya genc odasi takimi Çilek mobilya genç odası takımları Çilek mobilya genç odası takımları yıllardır kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Belirli bir yaş grubuna hitap etmektedir. Ve bu alanda isim yapmıştır.

Çilek mobilya geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tasarımcılarının son günlerde ürün grubuna 9 yeni takım daha eklemiştir. Çilek mobilya genç odası takımları Aktif, Şahane, Alımlı, Flora, Dinamik, Maceracı, Atılgan, Kaptan ve Pozitif olarak ürün gamında yer almaktadır.

Aktif Çilek Genç Odası: Hiperaktif, hareketli ve yerinde duramayan arkadaşlar için tasarlanmıştır.

Şahane Çilek Genç Odası: Bu oda takımı yeşil ve yeşilin tonlarını beğenen ve odasında bu rengi isteyen arkadaşlar için tasarlanmıştır.

Alımlı Çilek Genç Odası Modeli: Bu odanın tasarımını gören kız çocukları almadan çıkmayacaklardır. Çünkü pembe ağırlık renkler kullanılmıştır.

Flora Çilek Genç Odası Modeli: Tasarımında rahatlıkve düzeni ilk bakışta görebileceğiniz bir model. Yuvarlak hatlarıyla dikkat çekmektedir.

Dinamik Çilek Genç Odası: Sportif ve hareketli gençlere hitap eden bir tasarımdır. Dizyn ve renkleriyle yorgunluğunuzu atacağınız bir alan yaratır.

Maceracı Çilek Genç Odası: Yatak başlığındaki çadır konseptiyle macera ve doğayı seven arkadaşların asla hayır diyemeyeceği bir genç odası takımı. Odanızı kamp havasına sokacak bir çizgiye sahip.

Atılgan Çilek Genç Odası: Dışa açık, kendini her yerde ön plana çıkaran, aktif ve sportmen arkadaşların tarzına uygun bir model.

Kaptan Çilek Genç Odası: Klasik tarzdan ve denizden asla vazgeçemeyen arkadaşların modeli.

Çilek mobilya genç odası takımları ve daha fazlasını görmek istiyorsanız en yakın Çilek Mobilya mağazasına gidebilirsiniz.

Çilek Mobilya Çocuk Odası Modelleri

cilek mobilya Çilek Mobilya Çocuk Odası ModelleriCilek Mobilya‘ya ait olan cocuk odalarini mobilyalarini sizinle paylaşıyoruz. Bu blog yazimizda ise sizlerle Cilek Mobilya’ya ait bebek odasi modelleri hakkında bilgiler paylasacagiz. Toplamda dört adet yeni ve modern bebek odasi modeli bulunan Cilek Mobilya firmasının bu güzel takimlarinin isimleri is baby flower, baby safari, baby dream ve baby bonny.

Her bir model de gerçekten de birbirinden güzel ve kullanisli. Eger siz de bebeginiz ve aileniz icin guzel, kullanisli ve dayanikli bir bebek oda takimi ariyorsaniz Cilek Mobilya magazalarini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz

Çocukların dünyası çizgi film kahramanları ile dolu. Çizgi filmler de gördükleri çoğu şeyi bazen gerçek sanan çocuklar, bir çizgi filmin içinde yaşamayı çok isterlerdi sanırım. Büyüdükçe bu ayrımı yapabiliyorlar belki ama yine de etraflarında çizgi filmleri andıran eşya ve mobilyaların olmasını seviyorlar. Aslında bu hiç de imkansız değil, neden olmasın. Onlara kaliteli ve özel, yenilikçi ve yaratıcı mobilya tasarımları yapılabilir. Mobilya dizaynının ne kadar geliştiğini göz önünde bulundurursak yapılabilecekler gerçekten hayallerle sınırlı. Bu şekilde düşünen Judson Beaumont, mobilyaların fantastik yönünü yansıtabilmiş. Tasarımlarıyla her zaman ilgiyi üzerine çeken hayalperest tasarımcı, çocuk yönünü ortaya çıkararak çocuklar için birbirinden eğlenceli mobilya tasarımlarına imza attı.Judson Beaumont’un sıra dışı çocuk mobilyaları koleksiyonu gerçekten de bir çizgi filmin içindeymiş izlenimi veriyor. Dalgalanan çekmece ve dolaplar, eğri duran saat ya da biçimsiz saklama bölmelerin her biri bir hayal ürünü. Bu eğlenceli tasarımlar her çocuğun dikkatini çekecektir. Ben, çocukların mobilyalardan ilham alarak odalarını toplama alışkanlıklarını kazanabileceklerini düşünüyorum. Çocuk odaları ve eşyalarını sevdiklerinde daha özenli ve dikkatli olurlar. Odada zaman geçirmek onlar için bir keyiftir. Dolayısı ile erken yatma alışkanlığı ve tertipli olma fikrine kolay adapte olacaklar ve tabiki mutlu olacaklardır.  Judson Beaumont tasarımlarını ülkemizde bulamayız ancak sipariş ederek ya da aynısını tasarlatarak eğlenceli çocuk mobilyalarına sahip olabilirsiniz.