Bambu mobilya bambu şifonyer ve dolap

Onu seçmek gelince ev aksesuarları ve dekor, Kendinizi bambu ürünler düşünürken buldum olabilir: bambu mobilyalar, bambu ev aksesuarları ve bambu ev dekor diğer çeşitli parçalar. Evde bambu düşünürken, bir nihai kararını vermeden önce malzemenin kendisi araştırmak gerekir. Burada bambu mobilya dünyasına küçük bir fikir var.

Bambu Hakkında

Artık, insanların çoğu bambu bir çim ve bir ağaç olduğunu biliyorum. Pürüzsüz bambu mobilya bambu sapları aşağı kesme ve birlikte yapıştırma, sonra ince şeritler halinde şeritler onları dilimleme tarafından yapılır. Rustik veya “geleneksel” bambu doğal hallerinde birbirlerine yapışık olan bambu stokları vardır. Seçtiğiniz bambu mobilya türü olursa olsun, hem de nispeten dayanıklı ve esnektir.

Bambu mobilya bambu sifonyer ve dolap 1570391 Bambu mobilya bambu şifonyer ve dolap
Bambu mobilya ve ev dekorasyonu doğal renk tonunu ya da koyu lekeli tonu: iki farklı tonlarında genellikle bulunmaktadır. Doğal tonu türlere göre değişir, ancak renk gibi hafif çam, dişbudak veya akçaağaç gibi tonları genellikle benzer olabilir. Bunun yanında, bambu mobilyalar da lekeli koyu tonları olabilir abanoz sıcak maun ve orta ceviz aralığı.

Bambu mobilya bambu sifonyer ve dolap 57518380 Bambu mobilya bambu şifonyer ve dolap
Ayrıca olarak renklendirme karbonize adlandırılır bambu mobilya karşılaşabilirsiniz. Kömürleşmiş bambu koyu ama hala doğal renk oluşturmak için buharda edildiğini bambu buhar sürecin sonuçları.

Çevresel Etki

Bambu mobilya büyük ve en çekici parçası çevre üzerindeki etkisidir. Bambu son derece çevre dostu bir üründür. Bu hızlı büyüyor ve bu nedenle hızla yenilenebilir, er tahtasına göre hasat edilebilir. Ayrıca önceki sürgünler indirilmiştir sonra yeni sürgünler reoccur olacak gibi çiftçiler, ek bambu bitki gerektirmez. Hasat bambu işlemi çim biçme benzer. Kısacası: bunu kesip geri büyür!

Dayanıklılık

Bambu mobilya bambu sifonyer ve dolap 10005223 Bambu mobilya bambu şifonyer ve dolap
Daha önce de belirtildiği gibi, doğal haliyle bambu veya bambu basıldığında şeritler arasındaki dayanıklılık arasındaki görece daha az fark vardır. Kenara Yani, kendi içinde ve kendisi bambu inanılmaz sert “tahta” dır. Aslında, meşe gibi birçok ahşap türleri, daha fazla dayanıklıdır.

Bambu Mobilya Maliyeti

Yanlış böyle bir zor aşınan, dayanıklı malzeme çünkü bambu değil ucuz olmasıdır. Neyse ki, bu doğru değildir. Gerçeği, çoğu bambu mobilya ve ev aksesuarları ve dekor gibi diğer bambu ürünler, sen kiraz, akçaağaç, hatta kiraz yapılan bu aynı ürün daha az mal olacak.

Bambu mobilya bambu sifonyer ve dolap 10302263 Bambu mobilya bambu şifonyer ve dolap
Renk, şekil ve boyut değişkenlik dahil bambu mobilya çok çekici özellikleri ile, bambu gibi sıcak bir meta haline gelmiştir neden görmek kolaydır. Çağdaş, geleneksel, modern, rustik ve ötesinde: bambu pürüzsüz, kusursuz mobilya içine manipüle edilebilir yana Plus, kolayca herhangi bir iç tasarım stil uygun mobilya oluşturmak için kullanılabilir. Artı, şansını böylece aynı stili ahşap mobilya göre en sık, ucuz bunu kolayca erişilebilir ve yapımı, bambu yapılmış en sevdiğiniz stili bulmak mümkün olacak vardır. Tüm bu ile, bambu hiçbir nasıl söyleyebiliriz?

Eğer bambu tarzı isterseniz ev aksesuarları, Bizim seçim kontrol çekinmeyin Arcadian Ev Dekorasyonu!

Comments are closed.